W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Bezpieczeństwo i ochrona danych

Potrzebujesz jednego sprawnego i zaufanego systemu do przechowywania i wymiany dokumentacji w firmie? Chcesz mieć zawsze pewność, że zasoby Twojej Firmy są odpowiednio zabezpieczone? Chcesz chronić kluczowe dla firmy dane i aplikacje, aby nigdy nie utracić ciągłości funkcjonowania biznesu?

Kluczowe Informacje

Usługi bezpieczeństwa i ochrony danych oferowane przez T-Mobile dadzą Ci pewność, że nawet w krytycznej sytuacji nie utracisz zasobów Twojej firmy, a jej kluczowe procesy nie zostaną zaburzone. Zabezpieczymy nie tylko bazy danych i firmowe serwery, ale także ciągłość pracy przedsiębiorstwa. Twoja Firma nie będzie narażona na straty finansowe i wizerunkowe, a Ty będziesz mógł zawsze spać spokojnie. Oferowane rozwiązanie dopasujemy do potrzeb przedsiębiorstwa - do jego wielkości oraz profilu działania.  Damy Ci możliwość skorzystania z naszego bezpiecznego i nowoczesnego Wirtualnego Centrum Danych, które jest podstawą usług ochrony danych oferowanych przez T-Mobile.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.