W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Mobilność w firmie - trendy

Mobilność pracowników i zasobów firmowych to kluczowy wymóg Twojej działalności biznesowej? Twoi pracownicy i partnerzy pracują zdalnie i w elastycznych godzinach? Chcesz dać im narzędzie, które pozwoli uczestniczyć w procesach firmowych w dowolnym miejscu na świecie, przy wykorzystaniu dowolnego urządzenia? Chcesz aby komunikacja w środowisku biznesowym firmy była sprawna, nowoczesna i komfortowa? Chcesz na zawsze zapomnieć o problemach sprzętowych i zatorach komunikacyjnych?

Kluczowe Informacje

Usługi oferowane przez T-Mobile pozwolą Ci na zawsze zmienić podejście do kultury pracy w Twojej Firmie. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoi pracownicy będą wykonywać swoje zadania sprawnie i efektywnie - nawet jeśli pracują zdalnie lub w elastycznych godzinach. Komunikacja i wymiana danych w przedsiebiorstwie będzie oderwana od miejsca i problemów sprzętowych.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.