W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Optymalne zarządzanie danymi

Twoja Firma przechowuje i przetwarza duże ilości danych? Potrzebujesz mocy obliczeniowych na żądanie? Chcesz zarządzać różnego rodzaju danymi i zasobami Twojej Firmy w sposób efektywny? Chcesz sam dopasować usługi przechowywania i wymiany danych do potrzeb Twojej Firmy?

Kluczowe Informacje

Nasze rozwiązania pozwolą Ci stworzyć system przechowywania i przetwarzania danych dopasowany do profilu działalności Twojej Firmy. Sam decydujesz czy chcesz przenieść całość procesów związanych z przechowywaniem danych na nas czy korzystasz tylko z naszych rozwiązań hostingowych. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz także monitorować procesy i wykorzystanie zasobów w firmie, optymalizując tym samym koszty.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.