W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Przedsiębiorstwo w chmurze i optymalne zarządzanie IT

Chcesz aby Twój dział IT skupił się na realizacji działań biznesowych? Potrzebujesz jednego spójnego rozwiązania do obsługi procesów IT w przedsiębiorstwie? Chcesz mądrze oszczędzać optymalizując działania IT? Rozumiesz potrzebę stosowania rozwiązań zlokalizowanych w chmurze?

Kluczowe Informacje

Usługi z portfolio T-Mobile pozwolą Ci zorganizować procesy IT w przedsiębiorstwie tak, abyś oszczędzał czas swój i swoich pracowników. Rozwiązania zlokalizowane w chmurze, pozwolą przenieść Ci pracę w Firmie na wyższy poziom - oderwać ją od problemów związanych ze sprzętem i czasochłonnymi procesami IT. Komunikacja w firmie będzie sprawniejsza niż kiedykolwiek - dzięki synergii rozwiązań w obrębie transmisji danych, głosu i video.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.