W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Rozbudowa infrastruktury informatycznej

Twoja działalność biznesowa stale się rozwija? Rozproszone i organizowane wewnętrznie rozwiązania IT stają się niewystarczające i nieefektywne kosztowo? Potrzebujesz lepszej jakości usług transmisji danych lub zwiększania mocy obliczeniowych? Chcesz odciążyć swój dział IT, tak aby jego pracownicy mogli skupić się na zadaniach biznesowych? Potrzebujesz skalowalnych usług, których parametry możesz natychmiastowo dopasowywać do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa?


Kluczowe Informacje

Dzięki usługom oferowanym przez T-Mobile możesz szybko i sprawnie rozbudować infrastrukturę informatyczną Twojej Firmy. Usługi transmisji danych, oparte o sieć własną T-Mobile, pozwolą Ci zorganizować wymianę informacji i dostęp do internetu w Twojej firmie bezpiecznie i efektywnie kosztowo. Parametry usług transmisji danych możesz dostosowawać do potrzeb Twojej firmy i dowolnie zmieniać, jeśli jest taka potrzeba.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.