W wyniku pożaru, który miał miejsce dn. 31.01.2019 r. w pobliżu budynku T-Mobile na warszawskim Annopolu, ucierpiała infrastruktura sieciowa oraz systemy niezbędne do świadczenia wielu usług i serwisów dla naszych klientów. Dzięki sprawnej pracy zespołów odpowiedzialnych za sieć i IT, w ciągu niespełna 12 godzin udało się przywrócić pełną sprawność niedziałających lub działających w ograniczony sposób usług mobilnych: połączeń głosowych, wiadomości SMS i transmisji danych. Nasi specjaliści pracują nieprzerwanie nad przywróceniem pełnej obsługi telefonicznej oraz obsługi w punktach sprzedaży. Obecnie nadal mogą występować ograniczenia w przesyłaniu MMSów oraz doładowywaniu kart prepaid. W pełni dostępne są doładowania za pośrednictwem strony www.doladowania.t-mobile.pl.

Więcej informacji dostępnych na stronie: firma.t-mobile.pl Rozumiem

Usprawnienie komunikacji w firmie

Prowadzisz dużą firmę, w której konieczna jest szybka i sprawna komunikacja? A może Twoja Firma ma wiele rozproszonych w terenie oddziałów, które muszą wymieniać dane i informacje? Chcesz stworzyć w swoim przedsiębiorstwie jeden spójny, zunifikowany i przyjazny dla pracowników system komunikacji? Prowadzisz działalność, w której kluczowa jest jakość obsługi klientów?

Kluczowe Informacje

Rozwiązania oferowane przez T-Mobile pozwolą Ci usprawnić komunikację w Firmie niezależnie od jej wielkości, struktury organizacyjnej i profilu działania. Sam możesz zadecydować jaki system wymiany danych i informacji będzie optymalny dla Twoich pracowników lub oddziałów Firmy. Dzięki naszym usługom możesz usprawnić komunikację nie tylko wewnątrz firmy, ale także z klientami lub partnerami zewnętrznymi. Jeden zunifikowany system komunikacji pozwoli Ci zoptymalizować koszty wymiany danych i informacji w firmie.


Interesuje Cię ten temat? Dowiedz się więcej.